W naszym przedszkolu dzieci zaprezentowały montaże słowno - muzyczne dla swoich kochanych Babć i Dziadków. Przygotowały również drobne upominki.

Ziemia i jej żywioły - poznajemy 4 żywioły, pojęcie przyciąganie ziemskie, powietrze i tlen oraz smog, doświadczenie spalanie tlenu, ogień i jego pozytywne i negatywne skutki oraz jak dbać o czyste powietrze.

Na zajęciach rozmawialiśmy o wulkanie, układaliśmy wyrazy, rysowaliśmy góry.

Oglądaliśmy film edukacyjny i dowiedzieliśmy się, że najwyższe szczyty górskie znajdują się w Himalajach. Robiliśmy eksperyment i nauczyliśmy się jakie są pozytywne i negatywne skutki ognia. Słuchaliśmy wiersza i wspólnie razem się bawiliśmy.

Bardzo ważne jest aby od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach właściwe nawyki związane z higieną oraz uświadamianie im, że dentysta to bardzo miły, sympatyczny człowiek, który myśli o naszym zdrowiu i dba o nasz piękny, promienny i zdrowy uśmiech.