Grupa Króliczki zamieniła się w bajkopisarzy. Realizując tematykę kompleksowa tygodnia stworzyła własne książeczki  „Czerwony Kapturek” bajeczki uwielbianej przez wszystkie dzieci.

Króliczki chętnie biorą udział w zabawach słuchowych utrwalających głoski, które już poznały: A, O, L,M, I, E, D. Dzieci kreślą po śladzie, rysują w tunelu wzory, szlaczki i kształty literopodobne.

Kornel z grupy Króliczki wziął udział w konkursie fotograficznym "DRZEWA - NASI PRZYJACIELE". Bardzo się postarał - praca wyszła przepięknie! BRAWO KORNEL!!!

"Stary niedźwiedź mocno śpi, stary niedźwiedź mocno śpi..."

Przygotowania do zimy w grupie Króliczki trwają pełną parą :) dzieci zakasały rękawy i stworzyły przepiękne niedźwiadki z kasztanów oraz sformowały dla każdego niedźwiadka gawrę, która będzie niezbędna do zimowego snu naszego przyjaciela. Brawo Króliczki! :))