Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, w poniedziałek 16 września w naszym Przedszkolu odbyła się pogadanka z przedstawicielami Biura Strefy Płatnego Parkowana na temat „Jak bezpiecznie poruszać się w ruchu pieszym”. Dowiedzieliśmy się co oznaczają poszczególne znaki drogowe i jak być bardziej widocznym dla innych użytkowników dróg. Dodatkowo zorganizowaliśmy również bezpieczne „wyścigi” rowerowe. Zaopatrzeni w kaski i kamizelki odblaskowe udaliśmy się do Ogródka Jordanowskiego aby spróbować swoich się w jeździe na rowerkach biegowych.