Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

Akcja strajkowa


Od dnia 8 kwietnia 2019 r. w Przedszkolu nr 3 

trwa akcja strajkowa - do odwołania.
Prosimy o wyrozumiałość i śledzenie informacji w mediach

Aby przybliżyć dzieciom z grupy popołudniowej Pszczółki II wiadomości na temat niezbędnych warunków do rozwoju roślin założyliśmy hodowlę w kąciku przyrodniczym. Dzieci przygotowały podłoża i przystąpiły do sadzenia kwiatów, rzeżuchy i kiełków. Dzięki bezpośredniej obserwacji dzieci mają możliwość, poznania cyklu rozwoju roślin.  Ponadto uczą się systematycznej pielęgnacji podczas pełnienia codziennych dyżurów.