Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

W ramach realizacji projektu edukacyjnego Mały Miś czterolatki z grupy ,,Kubusie” dowiedziały się - Co to jest sztuka? Swoją przygodę ze sztuką dzieci zaczęły od stworzenia mapy myśli.

Okazało się, że nasz grupowy miś Kudłatek też lubi sztukę i dlatego przygotował dla dzieci pudełko z bardzo ciekawa zawartością. Miś zgromadził tam wiele skarbów, którymi chciał się podzielić z przedszkolakami. Czterolatki pięknie ozdobiły pudełko i tak powstał Kuferek Kreatywności ,,Kubusiów”.
W ramach realizacji projektu na sali powstała galeria obrazów. Odbył się również koncert w wykonaniu naszego absolwenta Kuby, który zagrał dla przedszkolaków na puzonie. Wykonaliśmy również nasze własne instrumenty.
Okazało się, że największą atrakcją była zabawa w aktorów. Dzieci wcieliły się w bohaterów filmów dla dzieci i tworzyły „żywe fotografie”, to znaczy gestami i minami naśladowały aktorów przedstawionych na zdjęciach.