Akcja strajkowa

Od dnia 8 kwietnia 2019 r. w Przedszkolu nr 3

trwa akcja strajkowa - do odwołania.
Prosimy o wyrozumiałość i śledzenie informacji w mediach
W piątek 9 listopada dzieci z grupy "Pszczółki" zaprezentowały dla swoich kolegów i koleżanek wspaniały występ o tematyce patriotycznej.
Królowała biel i czerwień. Dzieci wykonały piosenki, wiersze oraz tańce. Na zakończenie wszyscy uroczyście odśpiewali 4-zwrotkowy hymn narodowy, biorąc jednocześnie udział w akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Rekord dla Niepodległej".