Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
W tym roku szkolnym dzieci z grupy ,,Kubusie” biorą  udział w projekcie edukacyjnym ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Mały miś jest to maskotka, którą wybrały dzieci i nadały mu imię ,,Kudłatek”. Miś mieszka w sali ,,Kubusiów” i lubi czytanie książek. Miś również uczy dzieci i w miesiącu październiku czterolatki razem z pluszowym przyjacielem uczyły się samodzielności.
Kudłatek zapoznał dzieci z postacią Tosi – dziewczynki, która pierwszy raz przychodzi do przedszkola i nie zna przedszkolnych zasad a ponadto jest wyręczana przez rodziców. Miś razem z dziećmi próbuje nauczyć Tosię nowych umiejętności. Pokazuje, że w przedszkolu można ciekawie spędzić czas.  W ramach realizacji zadań projektu przedszkolaki stworzyły Kodeks Przedszkolaka, ,,Księgę Aktywności”. Powstał również ,,Kodeks Czytelnika”, który został umieszczony w kąciku książki.