Z przyjemnością informujemy, że  konkurs skierowany do dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli na najciekawszy projekt znaczka przedstawiającego Kubusia Puchatka i/lub jego przyjaciół został rozstrzygnięty. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania literaturą dziecięcą oraz wyobraźni i aktywności plastycznej dzieci. Na konkurs dostarczone zostały przepiękne, kolorowe prace wykonane różnorodnymi technikami. Do konkursu zgłosiło się 9 przedszkoli. Przedszkole nr 2, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15 i 17. Wszystkim uczestnikom konkursu  gratulujemy inwencji i pomysłowości oraz życzymy dalszych sukcesów.
W tym konkursie nie ma mowy o przegranej czy wygranej - każdy z uczestników konkursu otrzyma nagrodę.  Dyplomy wraz z nagrodami zostaną dostarczone do placówek.
GRATULUJEMY!!!