Minęliśmy półmetek w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Cieszmy się, że jesteście z nami i kręcicie kilometry dla Gniezna. Przed nami kolejne spotkania i wydarzenia rowerowe, na których - mamy nadzieję - będzie dane nam się spotkać.
Realizujemy również rowerowe wyzwania i konkursy. Jeden z konkursów ogłaszamy dzisiaj właśnie dla wszystkich przedszkoli. Zachęcamy Was do wsparcia w promocji wydarzenia, poprzez stworzenie rysunków wykonanych kredą chodnikową przed siedzibami Waszych placówek. Tematem prac ma być rower. Wykonane prace zamieście na profilach społecznościowych z oznaczeniem #kierunekGniezno. Czas na realizacje tego zadania do 23 czerwca (włącznie).
Zachęcamy również do włączenia się w nadchodzące wydarzenia:
-  piątek 18 czerwca o 15:00 rusza 24h Rowerowa sztafeta dla Gniezna – szczegóły: https://www.facebook.com/events/331205568379970?ref=newsfeed
- sobota 19 czerwca o 15:00 Piknik Rowerowy na terenie Szkoły Podstawowej nr 9, poza rozmowami o bezpieczeństwie i zasadach ruchu drogowego, uczniowie @zseogniezno (Zespołu Szkół Ekonomicznych) zaprezentują pokaz mody odzieży na rower, nie zabraknie także rowerowych konkursów;
-  niedziela 20 czerwca o 10:00 rajd rowerowy z Rynku #Dookoła Powiatu, ze Starostwem Powiatowym;
- niedziela 20 czerwca o 16:00, Spotkanie Rowerowe na Rynku
- środa 23 czerwca godzina 18:00 inicjatywa środowiska Wspieramy Konkret Gniezno pn. 300 gnieźnieńskich rowerowych spartan, szczegóły https://fb.me/e/Hgp55881.