Przedszkole Nr 3 pełni dyżur letni w miesiącu lipcu .
Rodzice ,którzy planują zapisać dziecko na dyżur prosimy o przekazanie informacji nauczycielkom grup do 4 czerwca .
Istnieje również możliwość skorzystania z dyżuru w miesiącu sierpniu w innych Przedszkolach na ternie Miasta Gniezna – lista dostępna przy wejściu do przedszkola i na stronie internetowej .

Rodzice dzieci uczęszczających do innych  Przedszkoli którzy do dnia 31maja 2021r zdeklarują pobyt dziecka w Przedszkolu nr 3 w miesiącu  lipcu zobowiązani są do złożenia karty zgłoszenia oraz niezbędnych dokumentów .

Dorota Malak

Przedszkola nr 3