Z okazji Dnia Pluszowego Misia przypadającego 25 listopada zaprosiliśmy dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli do konkursu fotograficznego na najciekawsze i najbardziej "misiowe" zdjęcie. W konkursie "Misiowa fotografia" wzięły udział dzieci z 9 gnieźnieńskich przedszkoli: Przedszkole nr 1 (Karolina Wojciechowska), Przedszkole nr 2 (Kaja Kwapiszewska), Przedszkole nr 3 (Grzegorz Kaźmierczak), Przedszkole nr 5 (Bogdan Świerkowski), Przedszkole nr 6 (Konstanty Kurowski), Przedszkole nr 9 (Julian Młyńczak), Przedszkole nr 10 (Wiktoria Matuszak), Przedszkole nr 15 (Ignacy Jasiecki), Przedszkole nr 17 (Ignacy Prusowski). Fotografie z misiami były bardzo ciekawe, a ramki wokół nich pomysłowe i estetyczne. Wyróżniliśmy dwie prace: Juliana Młyńczaka z Przedszkola nr 9 i Ignacego Jasieckiego z Przedszkola nr 15. Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy i dziękujemy. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki.