Kochane Przedszkolaki!

Dzień Ziemi już za nami, ale to nie znaczy, że mamy zapomnieć o naszych postawach proekologicznych. O nich pamiętać trzeba zawsze, by cieszyć się na długie lata z dobroci, które daje nam „Matka Natura”.

Jesteśmy trochę smutne, że tak mało przedszkolaków wzięło udział w naszej akcji. Miejmy nadzieję, że w kolejnych wyzwaniach będzie WAS dużo więcej.

Cieszymy się ogromnie, że niektórzy chętnie przyłączyli się do zabawy. Dziękujemy: Julce, Kostkowi, Oliwii, Kacprowi z grupy „Króliczki”, Kacprowi z grupy „Kubusie”, Julce z grupy „Pszczółki” oraz Marcelemu z grupy „Tygryski”. Jesteśmy dumni z Was i Waszych rodziców!

Panie z przedszkola też dbają o planetę Ziemię o czym możecie się przekonać klikając w poniższy trójkąt.