KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!

 

 Zbliża się Międzynarodowy Dzień Ziemi, który przypada 22 kwietnia. Celem tego święta jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje.

W związku z tym, że nie możemy świętować w tym roku w przedszkolu, mamy dla Was kolejne WYZWANIE do wykonania w domu. Chciałybyśmy by każdy z Was pomyślał co robi dla Pani Ziemi aby była zawsze zielona, czysta, by rośliny i zwierzęta się na niej dobrze czuły?

Przyślijcie nam swoje zdjęcia, na których uwiecznicie, że nasza planeta nie jest Wam obojętna.

Swoje pomysły możecie wyrazić poprzez pracę plastyczną, ekologiczne zachowania i nawyki, ekologiczny strój, ekologiczną zabawkę lub co tylko Wam przyjdzie do głowy!!!

Wysyłajcie na adres: przedszkolekubus3@gmail.com

Nadesłane zdjęcia opublikujemy na stronie internetowej przedszkola.

ZACHĘCAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!