Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki!

Przez okres dwóch tygodni, a być może niestety i dłużej, nie będziemy spotykać się w przedszkolu na zajęciach. To jest bardzo ważny czas, w  którym możecie wykazać się odpowiedzialnością i mądrością pozostając w swoich domach, jednocześnie ograniczając kontakty z innymi ludźmi.
 
Zwracamy się do Was - Rodzice z prośbą o wydrukowanie kart pracy dla swoich dzieci.
Zadania tematycznie nawiązują do aktualnie przerabianego materiału i są zgodne z realizowanym programem nauczania oraz Podstawą Programową.

W załącznikach zawarte są również ćwiczenia logopedyczne na wesoło. Zachęcamy wszystkie dzieci do zabawy, a nie tylko te, które uczęszczają na terapię logopedyczną. Warto się pobawić i oczywiście utrwalać prawidłową wymowę.

Zachęcamy również do zabawy z  językiem angielskim i skorzystania z zadań przygotowanych dla poszczególnych grup.

 
Odnośniki znajdują się w zakładce Dla Rodziców.