Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
W "mikołajkowy" poranek w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo czerwono i wesoło. Wszyscy w skupieniu wyczekiwali na przyjście miłego starszego pana, z siwą brodą i w czerwonym płaszczu. Zanim jednak św. Mikołaj do nas zawitał mogliśmy uczestniczyć w montażu słowno-muzycznym i quizie świątecznym. Pojawienie się św. Mikołaja wzbudziło zaciekawienie i radość. Pod choinką znaleźliśmy piękne zabawki, które wzbogaciły nasze kąciki tematyczne.