Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
„Tygryski” i „Pszczółki’ wybrali się z niecodzienną wizytą do schroniska dla zwierząt. W ramach akcji „Karma dla zwierzaka” udało się przywieźć   sporą ilość jedzenia dla zwierzaków oraz koce i ręczniki. Dzieci miały okazję zobaczyć co się dzieję z porzuconymi i niechcianymi zwierzętami. Miło było zobaczyć małe jeże, które niebawem zostaną wypuszczone   na wolność-do swojego naturalnego środowiska. Dziękujemy za zaangażowanie w akcję.