Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

Dnia 15 maja 2019 r. obchodziliśmy w naszym mieście Dzień Ziemi. W tym roku gnieźnieńskie Prezentacje Ekologiczne obchodziliśmy pod hasłem „Ochrona zagrożonych gatunków”. Dzieci z nauczycielami przygotowały transparenty związane z tematyką prezentacji i w uroczystym pochodzie maszerowali z Rynku do Miejskiego Ośrodka Kultury. Tam na scenie zaprezentowały program artystyczny związany z tematyką ekologiczną. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie upominki.