Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

W dniach 8-10 maja odbyła się coroczna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków przygotowana przez Przedszkole nr 13. Tegorocznym zawodom towarzyszyło hasło „Żyjmy zdrowo i sportowo”. Zawody po raz pierwszy odbyły się w Hali Widowiskowo Sportowej im. M. Łopatki. Do udziału zaproszone zostały dzieci sześcioletnie z czternastu gnieźnieńskich przedszkoli. Nasze Przedszkole reprezentowała grupa starszaków "Tygryski" a o doping zadbała grupa "Pszczółki". Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, kolegom i koleżankom za "zagrzewanie do walki" a Paniom Nauczycielkom za  przygotowanie.