Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

W dniu 20 marca 2019 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy- powitania wiosny”. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków, wzbudziły już same przygotowania. Dzieci z grupy „Króliczki” przygotowały barwne przedstawienie, na które zaprosiły społeczność przedszkolną. Ponadto najmłodsi z wielkim zaangażowaniem pomagali w wykonaniukukieł - Marzanny.

Kiedy wszystko było już gotowe barwny korowód ruszył do ogródka przedszkolnego by spalić Marzanny. Dzieci radośnie śpiewały piosenki wiosenne i skandowały hasła: Precz zimo zła…, Wiosno przybywaj, nie zwlekaj, każdy na Ciebie już czeka. Obrzędom tym towarzyszyła piękna słoneczna pogoda.

Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mamy nadzieję, że zagości u nas na dobre.