Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

Starszacy z grupy Pszczółki i Pszczółki II-grupa popołudniowa wybrali się na warsztaty do Domu Powstańca Wielkopolskiego w Gnieźnie, który mieści się w Starym Ratuszu. Jest miejscem symbolicznym, gdyż to właśnie tutaj 28 grudnia 1918 roku rozpoczęło się Powstanie Wielkopolskie w Gnieźnie.Dzieci miały możliwość zapoznania się z wystawą, rekwizytami i możliwością wykorzystania multimediów w warsztatach, których celem było poczucie przynależności do wspólnoty narodowej oraz postawy patriotycznej. Przedszkolacy podczas wizyty utrwaliły sobie wszystkie symbole narodowe oraz dowiedziały się wielu interesujących rzeczy o historii swojego kraju. Dzięki spotkaniu dzieci miały okazję przypomnieć sobie kim są i skąd pochodzą.