Z dniem 27 kwietnia 2019
akcja strajkowa w Przedszkolu nr 3 zostaje zawieszona.

Niedawno  gościliśmy w przedszkolu dwoje dzieci ze szkoły muzycznej. Kornelia - uczennica klasy drugiej, zapoznała dzieci z grą na skrzypcach oraz wyjaśniła jak zbudowany jest ten instrument.

Jakub, absolwent naszego przedszkola, a obecnie uczeń klasy pierwszej, zaprezentował budowę i technikę gry na puzonie. Opowiedział również w jaki sposób należy czyścić ten instrument, by służył na długie lata.

Uzdolnionym  dzieciom życzymy muzycznych sukcesów!!!