Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
Dzieci z naszego Przedszkola (zarówno starszacy jak i dzieci z młodszych grup) wybrały się w miesiącu lutym do Państwowej Straży Pożarnej aby uczestniczyć w spotkaniu edukacyjnym z wykorzystaniem Mobilnego Symulatora Zagrożeń Pożarowych. W trakcie spotkania dzieci miały okazję poznać realne zagrożenia jakie mogą wystąpić w domu i nauczyć się jak im zapobiec oraz co zrobić, jeżeli już takie zagrożenie wystąpi. Lekcja poprowadzona została przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej i trwała około 60 minut. Po omówionym scenariuszu (pomieszczeń) przedszkolacy za pomocą atrap telefonów komórkowych miały okazję  skontaktować się ze Stanowiskiem Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie. Zgłaszały zdarzenie na numery alarmowe 998 lub 112. Ponadto w ramach zajęć dzieciom został zaprezentowany sprzęt ratowniczo-gaśniczy wraz z pojazdami będący na wyposażeniu tutejszej komendy.