Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
10 stycznia 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się balik karnawałowy. Przedszkolacy przyszli do przedszkola w pięknych strojach. Na parkiecie królowały księżniczki w towarzystwie przystojnych rycerzy.O bezpieczeństwo zadbały służby mundurowe: policja, lekarze i strażacy. Pojawili się również Superbohaterowie: Spiderman, Superman, Batman. Nie brakowało także wojowniczych Ninja, kowbojów, Zorro. O piękną oprawę muzyczną i konkursy z nagrodami zadbał zaprzyjaźniony DJ.