Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

Tegoroczne jasełka przygotowane przez starszaków  z grupy „Pszczółki” przeniosły nas do świata Małego Księcia. Przesłanie, z którym przychodzi do nas Mały Książe skupia się na odnalezieniu Miłości, Pokoju i Szczęścia. Tak jak ponad 2000 lat temu narodziła się Boża Dziecina, tak i teraz poszukując  Jej w swoim sercu ma narodzić się w nas. Tego dnia przedszkolaków odwiedził również Gwiazdor z drobnymi upominkami. Następnie wszyscy łamiąc się opłatkiem zasiedli do wigilijnego stołu.