Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
W środę 5 grudnia Starszacy z grupy „Pszczółki” i „Tygryski” wybrali się do MOKu na przedstawienie podsumowujące projekt ekologiczny: Segregacja-dziecinnie proste. Przedszkolacy mieli okazję przypomnieć sobie jak prawidłowo segregować odpady oraz co sprawia, że nasza planeta staje się coraz bardziej zanieczyszczona i jak można temu zapobiec. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu i zainteresowaniem je oglądali.