Akcja strajkowa

Od dnia 8 kwietnia 2019 r. w Przedszkolu nr 3

trwa akcja strajkowa - do odwołania.
Prosimy o wyrozumiałość i śledzenie informacji w mediach
W piątek 23 listopada 2018 w Miejskim Ośrodku Kultury dzieci 6-letnie z grupy „Tygryski” gościły dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli na uroczystości pt. „Niespodzianka dla Misia” z okazji Dnia Pluszowego Misia. Wśród zaproszonych gości  byli również : Dyrektor Wydziału Edukacji, Dyrektor MOK-u i doradca metodyczny. Zaproszonych gości bawił Kubuś Puchatek z przyjaciółmi i jego goście: Miś Kuba, Miś Uszatek, Miś Coralgol, Miś Paddington, Miś Yogi. Z kolei w poniedziałek 26 listopada przedstawienie obejrzeli koleżanki i koledzy z wszystkich grup przedszkolnych a także rodzice Tygrysków.