Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
Dnia 14 listopada 2018 r., Marysia i Kacper z grupy Pszczółki II reprezentowały nasze przedszkole w konkursie „Ojczyzna w oczach dziecka”. Konkurs organizowanym był przez Przedszkole nr 2 „Źródełko” w Miejskim Ośrodku Kultury pod honorowym patronatem prezydenta miasta Gniezna p. Tomasza Budasza. Celem było propagowanie poezji polskich autorów o tematyce patriotycznej, ale przede wszystkim świętowanie setnych urodzin niepodległej Ojczyzny. Całej uroczystości towarzyszyła radosna, podniosła atmosfera.