Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
We wtorek 13 listopada 2018 Związek Nauczycielstwa Polskiego uczcił setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody uświetnił występ dzieci z grupy Pszczółki, Starszacy zaprezentowali program muzyczno – artystyczny, ubrani w biało – czerwone stroje odśpiewali również 4 zwrotki hymnu państwowego. Na zakończenie złożyli razem z uczestnikami spotkania wiązankę biało-czerwonych kwiatów pod tablicą pamiątkową.