Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości każda z grup przygotowała zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolacy zaprezentowali między innymi znajomość polskich symboli narodowych, hymnu Polski – „Mazurka Dąbrowskiego”, piosenki patriotyczne, tańce oraz wiersze o Polsce. Razem z rodzicami wykonali prace plastyczne o tematyce patriotycznej. Rodzice mogli z dumą popatrzeć na swoich "małych patriotów" i razem z nimi dobrze się bawić.PROSIACZKI
PSZCZÓŁKI II
TYGRYSKI
KUBUSIE
KRÓLICZKI