Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

Dzieci z grupy ,,Kubusie’’ wraz z misiem Kudłatkiem przygotowywały się do obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Mis pisał do dzieci listy, które zostawiał w kąciku książki. W listach znajdowały się zadania, które ,,Kubusie” wykonywały z wielkim zaangażowaniem. Czterolatki przygotowały uroczystą biesiadę patriotyczną, na którą zaprosiły swoich rodziców. Samodzielnie przygotowały kokardy dla swoich gości i zaprezentowały program artystyczny. Wraz z zaproszonymi gośćmi wykonały godło –orła oraz powstał plakat ,,Polska”.