Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

W środę 10 października troje dzieci z grupy „Pszczółki” uczestniczyło w konkursie ekologicznym. Ponieważ tego dnia obchodziliśmy Święto Drzewa to zadania konkursowe związane były z tą tematyką. Dzieci układały puzzle, rozwiązywały zagadki, segregowały śmieci, sadziły kwiatki. Wszystkie zadania udało się wykonać poprawnie a dzieciaki świetnie się przy tym bawiły. Celem konkursu było utrwalenie wiedzy o ochronie przyrody. Przedszkolacy nagrodzeni zostali upominkami a przedszkole otrzymało do posadzenia tuję. Pogoda dopisała i już w południe razem z dziećmi zasadziliśmy ją w przedszkolnym ogródku.