Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

Starszacy "Tygryski" gościły w szkole podstawowej nr 2. Po szkole oprowadzały nas  dzieci z klasy 2 z wychowawczynią Pani Urszulą W. Serdecznie dziękujemy. 

Prezentacja multimedialna dotycząca wzrostu roślin, warunków jakich potrzebują rośliny, z czego wyrastają, jak należy dbać o rośliny. 

W naszym ogrodzie przedszkolnym zawiesiliśmy budkę dla owadów. Wyczekujemy z niecierpliwością czy ktoś chętnie tam zamieszka.

Dnia 5.06 i 6.06 udaliśmy się do Nadleśnictwa Gniezno aby tam świętować Dzień Dziecka. Tańce, konkurencje sportowe i mnóstwo dobrej zabawy to jest to,co dzieci lubią najbardziej.

 
W Dniu Święta Rodziców
z całego serca
życzenia Wam składamy.
Zdrowia, pomyślności,
Uśmiechów na co dzień!
Szczęścia i radości!


TYGRYSY

W grupie trzylatków nadszedł wyczekiwany dzień Pasowania na Przedszkolaka połączony z obchodami Dnia Mamy i Taty. "Prosiaczki" spisały się znakomicie.

Podczas spotkanie z cyklu ,, Lubimy czytać " w przedszkolu nr 5  słuchaliśmy bajek czytanych przez Panią z biblioteki oraz piłkarza klubu Mieszko Gniezno. Poznaliśmy jaki jest wpływ sportu dla naszego zdrowia. Wzięliśmy udział w małym treningu piłkarskim. Na koniec bawiliśmy się na placu zabaw w Przedszkolu nr 5. Dziękujemy za zaproszenie.