Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności


Serdecznie Witamy po wakacjach
życząc chwil pełnych radości i zadowolenia
oraz
mnóstwa dobrej zabawy!

W poniedziałek 17 czerwca "Kangurki" wybrały się na wycieczkę do "Naszej Zagrody" aby poznać życie codzienne alpak. Na miejscu dowiedzieliśmy się jakie zwierzęta żyją w Polsce a które do Polski przybyły. Poznaliśmy Leona i Rudego urocze zwierzęta,które karmiliśmy, czesaliśmy a także wyprowadziliśmy na spacer. Dziękujemy za pełne wrażeń spotkanie.

Starszacy "Tygryski" gościły w szkole podstawowej nr 2. Po szkole oprowadzały nas  dzieci z klasy 2 z wychowawczynią Pani Urszulą W. Serdecznie dziękujemy. 

Prezentacja multimedialna dotycząca wzrostu roślin, warunków jakich potrzebują rośliny, z czego wyrastają, jak należy dbać o rośliny. 

W naszym ogrodzie przedszkolnym zawiesiliśmy budkę dla owadów. Wyczekujemy z niecierpliwością czy ktoś chętnie tam zamieszka.