Dnia 4 stycznia „Pszczółki” wzięły udział w II Przeglądzie Przedszkolnych Jasełek, który odbył się w MOKu. Przedszkolacy otrzymali piękne upominki, które wzbogacą salę  przedszkolną. Serdecznie gratulujemy!

Tegoroczne jasełka przygotowane przez starszaków  z grupy „Pszczółki” przeniosły nas do świata Małego Księcia. Przesłanie, z którym przychodzi do nas Mały Książe skupia się na odnalezieniu Miłości, Pokoju i Szczęścia. Tak jak ponad 2000 lat temu narodziła się Boża Dziecina, tak i teraz poszukując  Jej w swoim sercu ma narodzić się w nas. Tego dnia przedszkolaków odwiedził również Gwiazdor z drobnymi upominkami. Następnie wszyscy łamiąc się opłatkiem zasiedli do wigilijnego stołu.

W poniedziałek 17 grudnia czterolatki z grupy „Kangurki” zaprezentowały krótki program artystyczny, podczas którego powitały  oficjalnie  Zimę. Występom towarzyszyły tańce i piosenki o tematyce zimowej oraz  quiz, w którym przedszkolacy  mogli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi tej pory roku.  Poradzili sobie wyśmienicie.

15 grudnia starszacy z grupy „Pszczółki” wystąpili przedpremierowo z Jasełką w MOKu z okazji 15lecia istnienia zespołu „Retro”.

13 grudnia  dzieci z grupy „Pszczółki” wybrały się do piekarni „Glanc” w Witkowie, aby zgłębić tajniki wypieku świątecznych pierników. Po przygotowaniu ciasta, dzieci wykrawały (za pomocą różnych foremek) piękne kształty, które po upieczeniu zabrały ze sobą do domu.