W piątek 5 października mama Laury przyniosła do przedszkola "nietypowych" gości - były to patyczaki. Nasza koleżanka opowiedziała o zwyczajach tych owadów i sposobie opieki nad nimi. Cała grupa była niezwykle zainteresowana i oczywiście zachwycona. Serdecznie Dziękujemy.

Dnia 27 września 2018 Starszacy z grupy "Tygryski" odwiedzili piekarnię "Glanc" w Witkowie. Dzieci miały okazję zapoznać się z pracą piekarza i poznać techniki wypieku chleba, bułek. Przedszkolaki znakomicie poradzili sobie z wyrobem własnych bułeczek. Podsumowując wyprawę - było "pysznie".